| delisa a întrebat:

Hey! Am mai pus odata intrebarea in legatura cu problema mea, dar mai spun odata pentru cei care nu au vazut-o! Sunt insarcinata in 4 luni cu prietenul meu de 4 ani si am 17 ani jumate si el 19 ca sa stiti situatia! Vrem sa pastram bebelul, dar acum am alta intrebare! Mama ma tot intreaba daca is insarcinata! Nu pot sa ii spun in fata si a zis ca o sa imi ia un test! Ce credeti ca e mai bine sa ii zic eu sau sa fac testul sa il arat ca nu mai fiu nevoita sa ii zic eu! Eu cred ca se asteapta la asta si cand ma intreaba daca is nu pare nervoasa sau ceva de genu! A observat ca nu mia mai venit ciclu de cateva luni si sa mananc mai mult si sa mananc si lucruri care inante nici cu le puteam vedea in fata ochilor! FONDA la cel mai bun raspuns! Va pup!

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Spune-i direct mamei tale cum stau lucrurile!

| delisa explică:

Scuza-ma ca iti zic Above dar nu iti permit sa spui despre copilul meu ca e facut la betie! Nu ma cunosti sa vezi ca is muritoare de foame! Si poate tu ai fost facut/facuta la betie si mori de foame acum de asta crezi ca asa va fi si copilul meu dar te inseliwinking! Si masoarati cuvintele!

| roooxy_5474 a răspuns:

Fata.is de o varsta cu tine.si ma pun si situatia ta si mas strange singura de gat.ai mei ar face infarct si sigur as ajunge singura pe drumuri.cam asta ar fi situatia mea.cat despre tine-ar trebui sa vorbesti cu parintii tai sa afle si ei sa te sfatuiasca sa te ajute ca doar esti fata lor fii sincera cu ei si sigur o sa te ajutewinking sa fii sanatoasa si sati traiasca copilu sa creasca mare si sanatos:*:*

| Nems a răspuns:

Sa; ti traiasca bebele, sa fie sanatos tunwinking ^^ si nastere usuoara.Pana la urma tot o sa afle ai tai d viitorul membru al familiei. Eu le'as zice in fata ca am ramas, decat s dea bani degeaba p un test, stiind sigur ca ai ramas... treaba ta. nu cred ca's in stare sa iti dau sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite asa o sa iasa alt copil facut la betie, cu un viitor ratat, muritor de foame intocmai ca parintii.

| mircea89fzr a răspuns:

Eu cred ca si-a dat seama, mai ales daca stie ca nu ti-a mai venit ciclul de luni de zile. mai bine fii sincera si nu astepta testul happy