| Sov95 a întrebat:

Hey, am nevoie si eu de ajutor:

Cum pot impresiona o fata? Stiti insa ca... nu arat prea bine, ba chiar deloc. Intr-adevar o sa ma duc la sala sa mai slabesc si sa arat mai bine, dar nu stiu ce sa fac. Stiu ca trebuie sa o impresionez prin calitatile mele morale, dar care trebuie sa fie acelea?

Răspuns Câştigător
| ciupy69 a răspuns:

In primul rand nu stiu cati ani ai ca sa ti dau sfaturi? si apoi chiar daca nu esti deloc simpatic trebuie sa ai ceva al tau un defect se ascunde cu o calitate! trebuie sa ai ceva al tau sa fii comic sa te faci placut chiar daca lumea face glume pe seama ta nu te supara sau daca te superi nu arata asta! lasa sala ca nu poti face acum nimic trebuie sa lasi painica un regim ceva mers pe bikla si pe jos. fa ti o prietena care are nev de acelasi tratament si ai sa vezi ca o sa ti faci o prietena! succes! stiu ca poti!

1 răspuns:
| Deya_1051 a răspuns:

Fi tu inasatiwinking si vorbeste chestii cu ea dar care sa si placa! NU o stresa!laughing bafta! funda?