| Ella3133 a întrebat:

Hey,am o intrebare, mai mult pentru baieti.Cum vi se pare o fata care face gropite in barbie cand vorbeste? Scuzati categoria happy
Fuunda happy

3 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Mie personal? Sexy :X

| Adina77 a răspuns:

Buna!
Nu sunt baiat, dar as putea sa ma situez in locul tau si sa raspund.
Mi s-ar parea SEDUCATOARE!
happy
Si adorabila.

| crissyyo a răspuns:

Hei si eu am gropita in barbie blushing prietenul meu mi-a spus c-o adora (mereu o mangaie si se joaca cu ea) de multe ori ma pune sa vorbesc eu mai mult ca el sa se uite cum "danseaza" gropita laughing. oricum, mie-mi place happy Take care :*:*