| Katty2013 a întrebat:

Hey,am o intrebare:Mie imi place de un baiat (vedeti in celelalte intrebari ale mele)Este foarre timid si am vazut din alte intrebari si raspunsuri cum sa incep relatiile de prietenie, ar fi oare o idee buna sa intretin relatii de prietenie cu Sora lui(ea are 18 iar eu 14)Sa ii arat ca sunt desteapta si alte chestii"? Funditalaughing)

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E o idee buna, daca ea te accepta si te simpatizeaza.
N-o sufoca, insa, fii prietenoasa si draguta si lasa-i spatiu.
Daca isi face o parere buna, bineinteles ca aceasta parere buna o va transmite si fratelui ei!

| neutrino a răspuns:

Buna idee, fii desteapta!