| FLA_3137 a întrebat:

Hey am o mica problema.
am sa fiu direct am observat de mai multe orii daca ma uit la filme xxx dupa o perioada de timp ejaculej (foarte putin)dar fara sa ma masturbez asa de la sine ati mai intalnit asa ceva?

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

De fapt, nu ejaculezi, ci doar te exciti si este secretat lichidul pre-ejaculator.

| NightHeaven a răspuns:

laughing In engleza se numeste pre-cum nu stiu care este denumirea in romana este ceva normal si vine de la prea multa excitare si de la prea multa potenta a organelor genitalewinking E ceva ok si o sa ti se mai intample inaintea sa ejaculezi poate chiar si cu 10-30 de minute inainte. Felicitari : > NightHeaven

| gokart a răspuns:

Cred ca mai degraba gasesti ceva lichid prin zona. Nu este ejaculare.Este doar un lichid care apare in perioada de excitatie si cu mult inainte de ejaculare. Daca in schimb vorbim despre o ejaculare reala, trebuie sa consulti un urolog.

| Nick9331 a răspuns:

Da.e normal! stai linistit ca nu ai nimk...presupun ca esti inca virgin si te exciti foarte repede, din cauza asta! tongue

| paulsefuteinbazadedate a răspuns:

Daca chiar iti dai drumul si nu este doar lichid ejaculator se numeste "Ejaculare precoce"