| madalina_4528 a întrebat:

Hey, am o prietena care s-a indragostit de unul ce vinde intr'un magazin alimentar, cum sa'r putea baga cu el in seama? nu se poate uita in ochii lui sa banuiasca ceva ptk tot timpul e ocupat, ce ar putea face? please helpp ma disperalaughing))) app este o diferenta de varsta ea are 16 si el cred nu e sigur 29big grin

1 răspuns:
| Bibishorrrr a răspuns:

Explicai prietenei tale ca este foarte mare pentru ea. Sper sa inteleaga.Si mai spune-i ca sunt multi baieti pe lumea asta si nu toti se termina la el. Funda?