| roberta_9182 a întrebat:

Hey! Am o problema...adica mai multe si nu am cu cine sa vorbesc, sunt singura si simt ca nu mai pot sa rezist. Cand in sfarsit eram cu baiatul pe care il iubesc de mai bine de 3 ani si eram foarte fericiti impreuna, a reusit din nou lumea sa ne desparta cu intrigi si minciuni. Chiar nu stiu de ce trebuie sa sufar atat si de ce nu pot sa fiu si eu fericita. Ultimele 2 luni au fost cele mai frumoase din viata mea, am petrecut momente superbe, chiar simteam ca traiesc si ca plutesc, dar am cazut... iar. Am ajuns sa cred ca fiecare clipa de fericire se plateste cu multe lacrimi si multa suferinta. Oare voi fi si eu vreodata fericita pe deplin? Nu stiu de ce mi se intampla tocmai mie, nu am facut niciun rau nimanui, am incercat sa ma inteleg bine cu toata lumea, sa ajut, dar se pare ca in lumea asta de **** fiecare e pentru el si atat. La nevoie nici macar prietenii nu se cunosc, dispar si ei. Va rog mult, spuneti-mi cum sa fac sa-l uit si sa merg mai departe pentru ca sincer nu mai pot. Nu mananc, nu dorm, nu suport pe nimeni, doar ascult muzica, ma uit la pozele cu noi si plang. Simt ca o s-o iau razna!

4 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Off aiurea rau de tot add adicttedtooverdose

| wildthing a răspuns:

Exista persoane care nu pot uita toata viata o dragoste pierduta. Dar, daca exista o sansa sa il uiti, aceea este sa il inlocuiesti in sufletul tau cu altcineva. Nu-ti profana trupul incercand sa-l inlocuiesti prin sex, ci cauta sa iti gasesti pe altcineva de care sa te indragostesti (stiu...nu-i usor).

| DanyelRugby a răspuns:

Chiar ca aiurea daca vrei da-mi id tau sa vorbim fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roberta eu zic ca daca iti ei inima in dinti poti sa uiti tot ce afost. cu toate ca sunt baiat dar eu nu an trecut prin asa ceva pana acum, am citit si am ramas surprins, uneori asa sunt baieti. dar nu toti! vreau sa te incurajez. app uite id meu (nikurosioru)si poate vb mai mult!