| madalina_4528 a întrebat:

Hey am o problema sad am fost cu un baiat timp de 1 luna el imi spunea ca ma iubeste, eu l-am pus la 3 incercari prin 3 prietene de ale mele, lau intrebat fiecare :ai iubita? el: da am, o iubesti:da.si pot sa spun ca prietenele mele sunt frumoase, la a 3 prietena care l-a intrebat si'a dat seama ca sunt si eu la mijloc, mia zis sa nu ma joc cu el si etc ca el ma iubeste, suntem despartiti de o luna si cv, in timpul acestei luni ne'am adugat pe fb ne'am sters poate de 20 de ori, daca as incerca sa ii trimit o cerere de prietenie mie frica ca nu o sa imi dea accept, cand ne'am despartit i-am spus eu ca tot timpul m-am jucat cu el (dar nu e adv vroiam sa ii las o parere ca nu am simtit nimic pentru el) ce sa fac sa mai fiu cu el din nou? mi-am dat seama ca il iubesc cu adv as vrea sa ii demonstrez ca il iubesc

5 răspunsuri:
| xXx_6966 a răspuns:

Pai aici tu esti vinovata.cred ca ar trebui sati ceri scuze de la el si sa-i spui sa-ti mai dea o shansa...incearca poate va merge.caci incercarea vina n-are

| mikutzzza1000 a răspuns:

In primul rand nu cred ca are vreo importanta daca iti da accept sau nu pe facebook...asta e o copilarie, la fel ca si " testele" la care tu l-ai pus, si eu am facut asemenea greseli insa le-am facut cu cap si el nici in ziua de azi dupa aproape un an el nu stie ca au fost incercari. Nu ai specificat motivul despartiri, daca a fost a ce-a joca mi se pare ca intre voi a fost orice dar nu iubire.Cat despre tine fetit-o (imi pare rau sa-ti zic dar mai gandeste-te si tu la cosecinte inainte de a face anumite fapte sau a aspune vorbe din impuls, nu te mai arunca cu capu inainte ca ai sa regreti tot timpul). Acum daca sti ca te iubeste, si ca dovata a trecut si micutele tale incercari, intalneste-te cu el si explica-i daca poti ca ce-a ce tu ai spus in momentul despartiri au fost doar vorbe spuse din orgoliu prostesc (cu singuranta daca a tinut la tine acele cuvinte l-au ranit) si mai cere-i o sansa in care vrei sa-i demonstrezi de fapt ce simti tu cu adevarat. In orice caz daca tu sti ca il iubesti, nu renunta lupta pentru el, atat timp cat se mai poate face ceva. Mult noroc!:*

| danifx2 a răspuns:

Impacare sigura
il inviti la tine acasa
cand intra il iei de guler il trantesti pe pat si de aici stii...
vazi sa fii singura acasa
P.S. nu o sa ma iei in serios

| raluca0306 a răspuns:

Mda.Poate ar fi bine daca te-ai intalni cu el.Dar intrebarea este ca,el oare mai vrea sa se intalneasca cu tine? Uite ce e,eu cred ca cel mai bine ar fi,este ca oricat de greu ar fi,trebuie sa iti ceri iertare, sa-i spui ca ai gresit si ca tu chiar tii la el si ca-l iubesti. Cere-i o sansa, spune-i ca acum te-ai schimbat. Poate asa o sa te inteleaga.Bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mari sanse sa te respinga pentru joaca asta daca vi cu propuneri de impacare, cel mai sigur e sa va intalniti si sa il saruti, asa sincer nu cred ca te-ar respinge daca inca mai sunt sentimente.