| HelpBoy a întrebat:

Hey am o problema cu facebookul cand vorbesc cu cineva pe chat imi tot arata k persaona aceea intra si ea dar de fapt nu iasa am incercat cu mai multi care sa fie problema scuze de categorie da am nevoie de rasp urgent

2 răspunsuri:
| FaraNume2014 a răspuns:

Asa se mai intampla si la mine.de fapt nu 'iasa'. doar intra pe alta pagina de internet sau baga facebook-ul in bara happy

| tyger a răspuns:

Incearca sa folosesti http://www.facebookmessenger.ro atunci cand nu-ti merge chat-ul.