| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare! Cum pot cuceri baiatul pe care il iubesc? ((( Urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

N-ai nevoie de lectii de seductie dar de indrazneala,,, observi majoritatea fetelor care nu au prieten sunt TIMIDE,, prea timide pentru ca sa aiba unul. fii sociabila vorbeste cu el pe fb pe mess numai ca nu-i scrie foarte des, nu fugi dupa el. Daca te legi de o situatie el va incerca sa-ti faca glume, tu trebuie sa continui treaba lui sa-i demonstrezi ca nu esti o fata classica frumoasa si foarte grea de abordat, daca te place ii vei usura lucrul. Insa in caz daca nu te place cred ca trebuie sa renunti. Uite de ce-ti spun acest lucru,, iubirea voastra e mai scumpa decit a noastra deci voi nu trebuie sa luptati pentru nimeni pentru ca ve-ti deveni inferioare noua, sunteti mai frumoase si iubirea barbateasca nu costa nimic pe linga a voastra. Asemenea unor mere sunteti iar noi trebuie sa ajungem la voi fie cu scara sau pur si simplu sarind pentru a va cuceri. Acest caz nu este disponibil si pentru voi,,, nu te place,, no way lasa-l. da-la naibii nu trebuie sa lupti. Comunica cu el si oral, intra in discutie fii sociabila incearca sa-i faci glume daca te va placea ve-i observa acest lucru.

9 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Din greseala ramai fara haine...

| iceblack a răspuns (pentru Narcis2007):

M-au impresionat aproape raspunsurile. mersi mult! Imi e tare greu sa aleg deja cistigatorul! Ms mult!

| robertpaul a răspuns:

Cum poti cuceri un baiat? draguta..cred ca ai lipsit de la povestea femeia este mai frumoasa ca barbatul de 100 de ori, iar barbatul mai frumos decat dracul de 10 ori.Esti femei si ai toate calitatile necesare, sa-l dai gata.Incredere in tine.Un sfat, nu-l sufoca, ca va fugii.Joaca-te cu el de-a soarecele si pisica, intelegi? happy

| cosminsilviu a răspuns:

Ce s-a mai schimbat lumea. Acum fetele cuceresc baietii! Fac parte din aceeasi generatie cu voi si ma mir de cele ce sa intampla. Si pana la urma e bine ca nu ne mai batem noi capullaughing asta e importantbig grin

| GeosBIOS a răspuns:

Il pacalesti cu-n somnifer dupa care-l aduci acasa si-l pui in lanturi.

| neutrino a răspuns:

El stie?

| irrumator30 a răspuns:

Un zambet e de-ajuns.

| Alinabubulina2 a răspuns:

Hmm, depinde acum. te sfatuiesc sa vorbesti cu cineva apropiat lui. si de incredere. sa vezi ce ii place. si cum. si dupa aia vezi tu tongue.