| Lauriiiici a întrebat:

Hey...am si eu o intrebare big grin Intr. o relatie dupa o luna se fac cadouri? ca asa am auzit, iar daca da trebuie ca ambele persoane sa ofere?

5 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

De obicei se ofera la 1 luna.
Si nu, nu trebuie ambele persoane sa oferelaughing
E clar ca atata timp cat dai un cadou alalalt o sa se simta si o sa dea si el ca doar nu e blocat mintal sa nu-si dea seama ca trebuie sa dea si el

| mAReEe a răspuns:

Aici depinde de amandoi...sunt sigura ca s-ar bucura daca i-ai oferi ceva, ii va da impresia ca nu ai uitat de el si ca tii la relatia voastra.Eu,spre exemplu, i-am daruit prietenului meu o jumatate de medalion cu ''LOVE''(prima jumatate, ca ii place sa conducalaughing). Si i-am mai luat o bratara, nu trebuie s-ai cumperi ceva scump.
Ai incredeere ca i-ar placea, asta daca iti va oferi si el ceva, ar fi penibil s-ai dai numai tu.
Bafta si la multe lunilaughing

| sylvie a răspuns:

Nu este o regula scrisa undeva si nu mi se pare ceva obligatoriu sa faci cadouri in fiecare luna sau asa fara ocazii spaciale.Cadouri se fac eventual cand veti implini un an, doi sau de Sf. Valentin, ziua lui sau a ta, de Craciun etc. Oricum nu ar trebui sa te stresezi tu, ca fata, sa cumperi cadouri. Lasa-l pe el sa iti daruiasca ceva si, in timp vei putea si tu sa ii cumperi diverse lucruri.Bafta!

| AlexandraHristov a răspuns:

Pai vine Craciunul, asta e singurul motiv bun sa faci un cadou. Ce trebuie sa te iei dupa altii si dupa regulile astea stupide? Uite doua recomandari de siteuri de cadouri: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

| selenayouu a răspuns:

Da se fac cadouri dar...acum depinde de tine si de ea dar de tine depinde mai mult pentru ca esti baiat in primul rand,,, si in al doilea rand daca o iubesti cu adevarat incearca sa faci cadouri cel putin de zile mari (1 martie, 8martie, craciun, revelion, paste)si mai ales de ziua ei.bft