| sebyhfjwegfbd a întrebat:

dupa ce ma masturbe, la vreo 5, minute imi curge un lichid urat mirositor....ma spal zi dr zi, dar de ce se intampla asta? Ps sunt baiat...

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil a fii o boala cu transmitere sexuala, banuiesc ca-i vorba de Gonoree (in popor i se mai spune sculament ori blenoragie), dar cel mai bine este sa mergi de urgenta la un urolog, sau un medic de boli dermato-venerice, pentru investigatii si tratament.
Atentie, daca se confirma prezernta unei infectii cu transmitere sexuala, atat tu cat si partenera de sex trebuie sa faceti tratamentul, pentru a se evita reinfectarea. Sexul fiind interzis pe toata perioada tratamentului, pana la confirmarea vindecarii, deoarece unori este nevoie de 2-3 repetitii ca infectia sa dispara.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este anormal sa se produca asa ceva. Raspunsul corect ti-l poate oferi doar un medic urolog. Sanatate!

| Porcusorul a răspuns:

Daca nu e lichid seminal restant, atunci poate fi o infectie urinara sau venerica.

| Bernardus a răspuns:

E de rau: o sa te reproduci

| 1Me9 a răspuns:

E 100% infectie urinala sau ceva de genul.Incearca sa te duci la doctor sau ceva...ca ar fi rusinos sa le zici parintilor asta. Apropo, ce varsta ai?

| sebyhfjwegfbd explică (pentru 1Me9):

Am 15 ani.

| 1Me9 a răspuns (pentru sebyhfjwegfbd):

Eu zic sa te duci la medic, nu e ceva normal