| alexutza_7359 a întrebat:

Hey...am si eu o "mica" >problema:". de ceva timp am cunoscut un baiat din acelasi liceu cu mine.am fost intr'o excursie impreuna si acolo ne'am imprietenit...intre timp eu am inceput sa il plac si el pe mine. Dar din cauza ca suntem 2 timizi, nu suntem impreuna. vb pe mess si la tel, facem apropouri ca "ne iubim" dar luam totul in gluma.intre timp un coleg de'al lui i'a bagat o fata "pe gat", adica nu a avut incotro si a trebuit sa fie cu ea dar si din cauza sa ma faca pe me geloasa.desi e cu ea, tot vb prin msje si la tel.acum nu stiu ce sa fac pentru ca eu chiar il iubesc si nu as prea vrea sa renunt la elstraight face help me plscrying

Răspuns Câştigător
| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Spune'i ce simti si incearca sa il despartii de accea fata daca el chiar nu tine la ea.

1 răspuns:
| Stefaan a răspuns:

Spune'i ce simti