| GuessWho0121 a întrebat:

Hey! Am si eu o problema cam mare.Imi place de un baiat de la mine din clasa care are iubita(faza naspa iubita lui este prietena mea). Baiatul de care imi place sta in banca de langa mine si in orele mai simple nu imi pot lua ochii de la el.

I need help!

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

Tu, ca o prietenă bună ce eşti, îţi vei lua ochii de la el. Îl uiţi, faci orice să găseşti alt băiat.winking. Dacă tu îi strici relaţia prietenei tale, mai devreme sau mai tâziu o să păţeşti şi tu la fel. Ştii vorba aia. Roata în viaţă se întoarce.
Găseşte al băiat, sunt destui. :*

Succes!

| GuessWho0121 explică (pentru BLeur):

Ai dreptate.Azi i'am ajutat sa se impace, baiatul a facut conferinta si am stat pur si simplu si i'am ascultat.Baiatul se purta foarte cald cu ea si fata uneori ii raspundea parca obligata.In ore ii trimite measje si ii spune ca e idiot, prost etc.Si dupa are pretentii sa vina sa isi ceara scuze...

| GuessWho0121 explică (pentru BLeur):

Eu nu vreau sa le stric relatia, dar fata se poarta rece cu el.
Asa m-am gandit si eu dar am vrut sa vad si alte pareri

8 răspunsuri:
| AmxMod a răspuns:

NuovaGuardia are dreptate, dar al poti intreba pe baiatul acela daca vrea sa fie prietenu tau, si sa o lase pe prietena ta, si sa fie cu tine. eu ti-as sugera sa-ti gasesti alt baiat cati strici prietenia cu prietena ta, si eu nu cred ca tu ai vrea sa-ti strici prietenia, dar faci ce vrei

| GuessWho0121 explică (pentru AmxMod):

La asta m-am gandit si eu...
Mai am o intrebare pentru varamea: ei ii place de fratele prietenei ei, ar fi ciudat sa se combine?

| AmxMod a răspuns (pentru GuessWho0121):

De ce ar fi ciudat sa se combina, daca iei doi se potrivesc, si daca si baiatul o place pe vara ta atuni e bine, se pot combina ca nu este ciudat, la fiecare cum ai este norocul, norocul vine cand nu te astepti

| paulalove a răspuns (pentru GuessWho0121):

Nu. De loc. Ar fi chiar bine pentru ca daca se vor certa va avea cine sa-i impace si in plus ei vor putea sa fie mai apropiati si poate daca fata aia e draguta sa ii si combine sa il intrebe pe frasu ce ar vrea de la fata perfecta viselor lui si vara-ta ar putea sa fie cum el viseaza la o fata...

| GuessWho0121 explică (pentru AmxMod):

Multumesc mult!

| abNb a răspuns:

Uita-te pur si simplu altundeva