| LillyPad a întrebat:

Hey! Am un prieten de aproximativ un an dar parintii mei nu l-au placut niciodata (e legat de familia din care provine pe care ai mei nu o prea agreaza). De un timp ma gandeam sa ma despart de el in primul rand datorita presiunii parintilor dar si datorita faptului ca eu nu am dorinta sa il sun sau sa vorbesc prea mult cu el... uneori ma scoate din sarite dar alteori e asa de dragut. El e mai mare dacat mine si pentru mine e primul prieten si nu am idee in primul rand daca ar trebui sa ma despart de el si daca in cele din urma o sa o fac nu stiu cum sa procedez...Ma puteti ajuta cu ceva sugestii? Si ar fi urat din partea mea sa ma despart de el cu 2-3 saptamani inainte de ziua lui? happy

3 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Da,ar fi urat,dar faci cum vreilaughing! Tu il cunosti, tu stii cum ar reactiona si sti daca vrei sau nu sa il ranesti! Daca te-ai plictisit de el, da-l naibii sunt alti baieti! Poate cu urmatorul va fi de acord si familia ta! Si ii spui pur si simplu ca te-ai plictisit, au fost momente frumoase, dar s-au terminat! Cam atatbig grin! Take care:*!

| zZAlexandruZz a răspuns:

In primul rand te intereseaza ce zic parintii? Tot in primul rand, il mai iubesc, si nu in ultimul rand da-i papucii.

| LillyPad explică (pentru zZAlexandruZz):

Da, ma cam intereseaza ce zic ei pentru ca trebuie sa suport tot felul de comentarii si in plus eu sunt mai timida de felul meu si cu toate comentariile astea nu au facut decat sa inrautateasca situatia facandu-ma sa-mi fie frica sa le spun sa ma lase la un suc pentru ca stiu ca nu le place...