| triflingsmile a întrebat:

Heyhappy
As avea nevoie de ajutor urgenttttt!

Sunt cu un baiat de aproape 2 luni (stiu ce nu e mult). El are 17 eu 15 si suntem in acelasi liceu.Este un tip asa "smecheras" daca as putea spune. Dupa foarte multe insistente de ale lui am acceptat sa fiu cu el pentru ca mi se parea simpatic. M-am comportat frumos cu el, nu l-am jignit la fel si el. A fost perfect.
In vacanta aceasta de iarna-3 saptamani, a fost plecat la Tmisoara la niste rude.Am vorbit frecvent la telefon, pe mess si am zis sa nu il stresez toata ziua; sa-i acord libertate.
Sambata l-am sunat de foarte multe ori pentru ca nu raspundea; i-am dat nenumarate sms-uri si la fel.Nu mai stiam nimic de el si m-am gandit ca a renuntat si alta metoda mai "inteligenta" nu a gasitlaughing
Asera am vorbit cu el pe mess si mi-a spus ca are nevoide de o mica pauza si mi-a jurat ca nu-i vina mea... A ramas ce ne vedem azi sa vorbim.
Acum ce sa cred? S-a plictisit de mine? Si-a gasit pe alta? Habar nu am...
Ce as putea sa-i zic; cum sa ma comport cu el ca sa fie totul bine ca la inceput?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| monyk a răspuns:

Buna, cine stie ce o fi in mintea lui? Se poate sa fie o alta fata la mijloc, poate ca e cam confuz in legatura cu ceea ce simte, nu cred ca trebuie repede sa il acuzi si sa tragi concluzii pripite ca nu se stie ce o fi cu el, nu cred ca a fost cu tine doar sa nu fie de sarbatori singur, adica din moment ce a fost plecat...asteapta sa va intalniti si sa vb si ai sa vezi cum sta treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 19 ani si te sfatuiesc sa o faci dac vrei

| sweetygirl a răspuns:

Eu zzic "OFERA-I MAI MULTA LIBERTATE!" totusi si eu vb cu iubitul meu la tel dar nici sa'l sun ca disperata.