| alylove15 a întrebat:

Hey, as vrea sa imi dati si mie niste idei de intrebari prin care pot sa aflu daca prietenul ma iubeste cu adevarat.
Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| AzZy a răspuns:

Pai sa vedem ce-mi trece prin cap:
1. Daca ar fi sa alegi intre mine si un topmodel celebru pe cine ai alege?
2. Ti-ar placea sa calatoresti in jurul lumii cu mine?
3. Spune-mi ce simti cand ma privesti in ochi.
4. Ce-ti place cel mai mult la mine (Daca zice sufletul si chestii te iubeste, daca zice doar aparente si fizicul nu te ubeshte)
5. Care ar fi cel mai frums loc unde mai duce?
6. Ce ai schimba la mine? (daca zice nimic te iubeste daca zice ceva nu te iubeste)

Bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marinteodora a răspuns:

Daca ai schimba ceva al tine
ce reprezinti u pentru el