| UnícáááFátá a întrebat:

Hey Baieetzzi o intrebare pentru vooi!
Cand faceti sexz Ce fel de pozitie adorati si ce simtiti cand bagati pl in femeie? raspundeti repede plzzz

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Toate pozitiilewinking
N-ai tu stres ce simtim...atat timp cat va satisfacemwinking

| 7alexandru7 a răspuns:

Uite un rasp sincer: e misto la inceput si la sfarsit, atunci simtim ceva tare! si mai e misto la mijloc cand innebuniti voi, atunci parerea mea e cea mai tare senzatie, sa faci femeia sa sara de placere. Na! happy!

| omudeapa a răspuns:

Ma intreb cate nopti nedormite ai stat sa meditezi al intrebarea asta laughing