| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum ati reacționa daca ați face sex cu o fata și când ii dati jos pantalonii observați ca în loc de chiloți poarta cârpe cusute?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chlotii sunt tot cârpe cusute.

| RAY a răspuns:

Aia cu care faci sex ce reprezintă pentru tine? E prostituata? Alea nu poartă,ce sens mai are sa poarte,dacă e iubita mea nu mă interesează ce cârpe folosește, sa nu putea acolo jos, sa nu fie bube pe corp, acolo, asta e important

| Sofer a răspuns:

O leg la ochi cu ele.

| Hyperion7 a răspuns:

Sincer,întrebările tale sunt mai ceva ca testele psihologice de la locul de munca, îți ard zeci de neuroni sa dai un răspuns laughing

| VoidEternal a răspuns:

Dați*

Îi admir skill-urile practice.

| Lupică27 a răspuns:

Pe tine nu te vindeca cel mai al dreacu medic psihiatru

| Leabianca a răspuns:

I-aș cumpăra niște noi chiloți