| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum ati reactiona daca iubita voastra v-ar marturisi ca fantezia ei e sa fie luata de la spate si trantita pe masa?

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Eu zic sa o asculti, in cel mai rau caz se rupe masa, dar ti-ai facut treaba.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai rau e un sex de 45 min fara oprire, i se usuca canalul manecii & n-o sa mai veea tranteli in veci

| wildthing a răspuns:

As intreba-o: "pai iar?!"

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i fantezie baiete, ci un act de violenta, dureros, ca nu-i usor sa trantesti pe cineva cu spatele de masa, sau de pereti sis a astepti sa fie in extaz.

| relian a răspuns:

Eyu cred ca cel cu fantezii esti tu laughing prea intrebi numa chestii de astea, ba s-o faca in 3, acu vii cu alta pe masa si cine stie ceti mai trece tie prin cap, nu Ei laughing

| Hammurabi a răspuns:

Să fie luată "de la spate" sau "pe la spate"?
Că "de la spate și trântită pe masă" seamănă mai mult a judo... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma inchin in fata intrebarii tale.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Respect maestre

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

laughing
Esti nebun tare tu
Imi place de tine