| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand faceti sex cu iubita voastra si ea doar sta intinsa fara sa se implice?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

O bag in gaura gresita sa vad dupa daca mai poate sa stea intinsa

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Am inmormantat deja doua asa...

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-s in extaz happy

| Hammurabi a răspuns:

Atunci nu mai faci sex cu ea.
Îi faci masaj cardiac, respirație gură la gură și suni repede la 112.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat pana acum. Partenerele mele sexuale au fost destul de "implicate" big grin

| mastadont a răspuns:

Fac și eu pe mortul de-asupra ei să văd care cedează primul big grin
Chiar am pățit, însă nu am reușit să termin partida și i-am dat urgent liber la tipă. E ca și cum ai face sex cu o gonflabilă doar că e mult mai greu de manevrat happy

| UnchiulRamiz a răspuns:

I-o bag in gura sau in dos sa vad cum reactioneaza laughing

| Crackman a răspuns:

Bag in ea de frustrare?

| mgtow a răspuns:

Ii zic ce ai patit cu transformarea in stafie.