| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati in ziua nuntii cand o prindeti pe sotie cu nanasul in cada din baie impreuna?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Mi-ar cădea cerul in cap in cine am avut incredere. Ca pedeapsa ii scot afara din casa dezbrăcați.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arunc cu benzina peste ei si le dau foc

| Catrice a răspuns:

Hmm in unele părți ale țării pregătirile de nunta încep foarte devreme, doar daca da chiul ar avea timphee hee

| Lukasssz a răspuns:

Nu ma casatoresc niciodata!

| CIaudiu a răspuns:

I-as da afara goi din casa, dar inainte de asta cred ca ar iesi un trio bunicel.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Hei, dar tu cum ai reacționa dacă într o zi ti ar veni mintea la cap și nu ai mai pune tot timpul întrebări strâns legate de fanteziile și fetish urile tale ciudate?

| AlienGod a răspuns:

O las să stea în continuare cu el.