| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, voi atunci cand remarcati ca o fata sa uita la barbatia voastra care se vede evident prin pantaloni cum reactionati?

Răspuns Câştigător
| Ahatus a răspuns:

Ma intorc cu spatele, sa-mi vada curu'

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste frumos, ba puța, ca am nepoti cat tine.Mai trage cu ochiul in cartea de gramatica ca esti varza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Daca iti bagi nasu unde nu iti fierbe oala pentru ce e facut TPU? adica il loc sa ii raspunzi fetei alea cauti motive cu useri esti asa de disperat dupa o funda ma? eu am raspuns cu aia la caterinca ca si intrebarea auzi da daca una isi da seama ca ti s-a sculat **** ce faci? cum vrei sa ii raspunzi? si ce nume are ea de user nu vezi? eu nu tin la gluma si cand se apuca unu si corecteaza ma enerveaza ca nu e mai presus parca ai fi vreun premient de nota 10 la bac si oi fi vreun profesor univeristar si cine stie ce serviciu ai si scriu cum vreau eu ce te *** grija de dramatica mea tu pierzi in viata ca nu stiu sa scriu? sau eu cea mai retardata categorie de oameni is aia de te corecteaza ei ma perfecti *** si daca ii iei din niste domeni de alea gen neurochirulgie sau istoria comunismului ca tot o trecut Romania prin asta sunteti varza poate asa vreau eu sa scriu sa fac in ciuda la aia de se trezesc profesori ba scuze ca tiam vorbit asa da numai din astea dau pe internet corecteza pe uni si pentru o virgulita ma si lo corectat unu da era prost bine ca eu gasit aluia cratima si lo facut colegu meu de clasa ko ba vezi ca nu ai respectat nici macar un semn de punctuatie si nici o regula gramaticala si imi spui tu mie de o cratima care nici macar nu se foloseste in contexul asta ma

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda! Nu e cazul sa mai continui.Ca nu are rost.De-asta se duce tara asta de râpă. Hai, pa!

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

P.S. Fata asta de care vorbesti (VerginicaVacaGrasa) este baiat.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Sunt barbat

| darrio2007 a răspuns:

Fiti-ar gramatica de râs. Viitorul Romaniei.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Culcă-te ca e tarziu.

| Atotstiutorul a răspuns:

Ii spun ca chestia asta nu se suge singura! treci la aparat!

| Drimmero a răspuns:

Depinde de situatie, ce ai putea sa faci, ii zambesti si cand te intorci sa te umfle rasul.

| WaterDrop a răspuns:

O scot si o plesnesc cu ea, nerusinata mica ce e ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata gen daca mi so sculat la scoala si mo scos profa la tabla e naspa dar depipinde de situati ne adaptam

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau la gradinita, dupa cum scrii.

| Axwelll a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i doresc nici celui mai mare dusman al meu rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axwelll):

Ce nu ii doresti?