| 5SOS a întrebat:

Hey baieti vreti sa stiti un secret desp >>>fete?:::noua intr-un anumit timp ne curge sange din...laughinglaughingv-am zis doar ca sa stiti!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu te-ai născut cumva mâine?
Toți băieții știu că fetele au o pierdere de sânge lunară numită menstră.
Ce este așa amuzant? Penibilitatea întrebării?
Pa, pa.

13 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Din nas?

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu prea mai e un secret pentru nimeni. Ți-am zis doar ca să știi!

| Barblaster a răspuns:

Chestia asta se invata la biologie... Si prin ''un anumit timp'' vrei sa spui de la 14 la 99 nu?

| Dumnezău a răspuns:

Vrei sa stii un secret? Esti proasta de si pernele alea doua o simt, vezi sa nu-ti cada la cata stupizenie degaji, fatuca. straight face

| Anonim3007 a răspuns:

Stiam amuzantooo

| DeniAli14 a răspuns:

Penaloh go on

| aida123 a răspuns:

Eu cred ca tie in loc de sange iti curge creieru`laughing

| basexcu a răspuns:

Faptul ca ai 12 ani spune multe.

| RbD a răspuns:

Ce intrebare stupidarolling on the floor Esti si u la prima menstruatie si te dai de golrolling on the floor Esti de rasu` tuturor rolling on the floorti-am zis doar ca sa stiiwinkingrolling on the floorrolling on the floor

| pYsSyK a răspuns:

laughingrolling on the floor Poastaaaa de PutziiI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare secret, mai...

| AbsolutVodka a răspuns:

Chiar? Unde traiesti? Esti a dracu' de amuzantabatting eyelashes

| Chloe1 a răspuns:

Hai serios:O:O