| didii5 a întrebat:

Hey...baietilor pe voi ce va atrage cel mai mult la o fata?
Iar pe voi fetelor ce va atrage cel mai mult la baietii?

7 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca se poarta frumos cu mine, ma considera altfel decat ceilalti baieti.
Are multe chestii in comun si ne intelegem bine.
Nici urata sa nu fie laughing intelegi tu ce vreau sa zic.

| adrian_8167 a răspuns:

1 sa aiba ceva rierasi adica(sa poatapurta un dialog cum trebuie nu dupa propoziti in loc de. sex)

| M1hai a răspuns:

Sa fie frumoasa si sa fie la locul ei happy

| YoNnYsSs a răspuns:

Personalitatea, feminitatea. Si nu in ultimul rand sa fie inteligenta, deoarece inteligenta e sexy! happy

| oliviaaa a răspuns:

La baieti. fizic : privirea corpul buzele si comportarea
moral : atiutudinea fata de fete ginddirea comportamentul si toate celelalte chestii succes

| lizz23 a răspuns:

Comportamentul, sa stie cand sa vorbeasca si cand sa taca, sa ma placa cu adevarat sa fie si frumusel si sa nu fie foarte dulce ca imi creste glicemia si decat sa fac diabet mai bine ii dau papucibig grin

| Khaikia a răspuns:

Fizicul asta e clar big grin sa se poarte frumos cu mine sa ma complimenteze mai des sa fie sincera si iubitoare happy