| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey barbatii, cum reacționați atunci când sunteți la munca, intrati pe TikTok si vedeți ca soția dumneavoastră postează filmulețe cu ea si copilul în care spune ca relația voastră s-a răcit, ca voi dinafara de munca, mâncare si somn nu știți si nu va interesează nimic, iar ea se simte neglijata si suparata ca nu va ocupați de copil. Cum gestionați situația?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In prima faza -te enervezi emotional -negi asta -apoi daca ai ratiune cercetezi asupra acetui lucru -are dreptate sa vad si vorbesti cu tine insati, daca are dreptate gasesti o solutie -dar multi numai cauta nimic si sunt indiferenti -apoi se plang ca e tata parasit

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Misto poza ai frate

| TimberWolf a răspuns:

Am dat o besina!