| Bombonella a întrebat:

Hey,boys
apelez la cunostintele si ajutorul vostru!
Spuneti-mi va rog daca un baiat iese cu o fata de doua in parc pur si simplu si mereu o invita cu ele la un fele de intilnire un grup. Vorbim pe facebook si daca iti spune porecla doar ca sa te dojeneasca si daca ii spui ca nu esti bine si el iti asculta toate problemele.Insa uneori est retinut de parca ni nu existi.Asta ce ar mai inseamna?
Daca ma puteti ajuta va voi fi recunoscatoare, mega recunoscatoare! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E in stagiu de crestere si te adaptezi sau il poti lasa

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatulll e un player

| corbulalbrosu a răspuns:

Sentimentele lui fata de persoana ta sunt clare te-a remarcat te apreciaza ii place de tine te menajeaza, doreste sa ii fii in preajma lui te ocroteste dar se teme sa nu fie respins si din acest motiv este ezitant/nesigur pe el dar si pe sentimentele tale in lipsa unor incurajari pornite de la tine.Ar fi cazul sa-i dai de inteles ca doresti mai mult decat aceste simple dovezi de apreciere, ca doresti sa deveniti un adevarat cuplu, ca doresti sa te tina de mana in timpul plimbarilor prin parc, ca ai fi fericita sa stati pe o banca si sa va sarutati cum o fac majoritatea perechilor pe langa care ati trecut.Nu strica un pic de curaj, uneori baietii sunt mai timizi decat sunt fetele, se pare ca asa se intampla si intre voi doi.

| lolylolypops a răspuns:

Inseamna ca nu e sigur de ceea ce simte sau ca se teme de ceva, nu vrea sa ofere prea mult fiindca nu stie ce simte fata respectiva, nu vrea sa sufere, sa se indragosteasca si sa nu-i fie impartasite sentimentele, ii e greu sa aleaga o relatie de prietenie cu fata in cauza sau mai mult decat atat, ar vrea mai mult dar totusi se teme de ceva, nu vrea sa-si recunoasca sentimentele inca, insa ii dovedeste ca vrea sa-i fie mereu aproape.

| Inspiration a răspuns:

Nu, baietii is mai simpli. De ce sa complicam.

| Serafesco_Floryn_1992 a răspuns:

Ca nu-i pasa de tine!