| Anonimata23 a întrebat:

Hey buna! Am o prietena caruia ii place de un baiat de mai de mult timp(poveste veche).
Dar si-a facut curaj si i-a spus ca-l place, el i-a spus acelasi lucru.
Dar chestia care pe care ea nu o a inteles-o este faptul ca el a intrebat-o ce ii da la schimb...
Si nu inteleg nici eu macar ce a vrut sa spuna prin asta.
Aveti voi vreo idee?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

El se referea la aventura. Daca e genu care-si cauta doar aventuri, fii sigura ca relatia dintre ei nu va dura daca v-a exista. De exemplu, se cupleaza cu ea, astazi si peste 1 saptamana o convinge pe prietena ta sa faca sex cu el. Fac, dupa ce fac. El renunta la ea, cautand alta fata. Ai inteles? Prea putini baieti in ziua de azi isi mai cauta o relatie serioasa, marea majoritate vor doar aventuri. Funda?

| Phini a răspuns (pentru MotanAndrei):

Cam da. Ai si tu prieteni de genul? laughing

| MotanAndrei a răspuns (pentru Phini):

Da laughing

4 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Adica...ori e mai glumet el de fel, ori incerca sa ii faca o propunere...si eu zic mai bine sa nu o accepte. happy

| Georgi99 a răspuns:

Vrea sa se culce cu ea.Intelegi?