| Mihaeelllaa a întrebat:

Hey Buna, Ma numesc Georgi si as avea o intrebare. Cum aflu ca un baiat ma place? fundita:!straight face

Răspuns Câştigător
| geox_7526 a răspuns:

Uita0te in ochi lui cand poti si vezi daca se uita si el mai mult la tine baga-l in seama adica buna etc, imbracate dupa genul lui ca sa il atragi si nu lasa pe nimeni sa ti-l i-a. Bafta, fata mea"!::::::::love struck

3 răspunsuri:
| alud a răspuns:

Umagaumaga17@yahoo.com daca vrei sa vorbim varsta mea este de 18 ani a ta?

| Princess_6312 a răspuns:

Iti dai seama dupa felul in care se comporta cu tine. Poti pune pe cineva sa i intrebe.

| danypoli95 a răspuns:

Il intrebi.