| mrman a întrebat:

Hey buna pe voi baietii care ati facut-o va durut prima data? funda!

Răspuns Câştigător
| voiebuna11 a răspuns:

Ce sa doara ma esti nebun?! E cea mai tare experienta care poate fi traita o data in viata daca e prima data...nu!?

| mrman explică (pentru voiebuna11):

Da ma ai dreptate laughing

7 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Da constiinta.

| voiebuna11 a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Dc te-ar durea constiinta daca ai face-o prima data?! eu zic ca ar fi chiar foarte fericitalaughing

| CrazyTeenager a răspuns (pentru voiebuna11):

rolling on the floor Era profa de romana, am facut-o neprotejat rolling on the floor, ce-ai mah de unde atata durere.

| RăspundLiniștit a răspuns:

Daca iti scriu unde m-a durut o sa vezi numai stelute...

Nu de alta da cenzureaza TPU.

| VictorFlorin55 a răspuns:

Copii, nu mai credeti toata prostiile, nu va doare nimic, nu va scapati in 2 secunde! Pe fete le doare