| spad3r a întrebat:

Hey, buna TotiPentruUnu. Ce mai faceti? big grin

Deci am o problema scurtuta. Doi baieti de la mine din scoala.
Unul din ei i-a dat celuilalt cu capu' una in nas si i sa facut nasul foarte ciudat laughing. Asa si ala e pretenu meu bun... dar cel care l-a lovit e si el si ar vrea sa mint pentru el, sa zic la dirig ca nu e vina lui si din astea. ce sa fac, e preten bun asta care vrea sa mint si as vrea sa il ajut, deci? (scuze categ)

dau fundoi big grin

1 răspuns:
| Tetitza a răspuns:

Ajutal pe pr tau foarte bun sau nu te baga happy e si asta o alegere happy