| Zăppă a întrebat:

Hey. Buna TPU.De trei zile vorbesc cu un baiat pe care il plac enorm de mult, si cred ca si el pe mine.Prima seara m-a bagat el in seama. a 2a seara eu si a3a el.Credeti ca ccel mai potrivit ar fi sa il bag eu in seara asta in seama? sau sa astept sa faca el acest pasbig grin

Răspuns Câştigător
| Millis a răspuns:

Lasal pe el, si dati seama daca te place sau nu happy

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Testeaza-l putin!
sfatul meu.fi putin mai desteapta ca el.lasa-l p el!

| Castiel a răspuns:

Eu zic sa-l lasi pe el fii nitel indiferenta, dar nici prea indiferenta ca dupa crede ca nu-ti dai deloc silinta sau te crede nesimtita si numa te baga deloc de exemplu varmea face la fel daca nu o baga el in seama ea nu pe el, si asa a pierdut vreo 3 si tot ea se plange in fine, ea face asta cu toate persoanele si eu o cred nesimtita laughing (acu a fost doar un exemplutongue)

| Patry a răspuns:

Zambestei tot timpul si lasa-l pe el. Ramane oarecum inpresionata de ce zice el... Apropriete putin de el si lasa-l sa vezi cum reactioneaza. Daca te saruta te iubeste. Mai beti un suc ceva. Dansati pe muzica etc...hee hee

Sper sa mearga! Succes! Pa-pa!

| Nikcoletta a răspuns:

Lasa-l pe el si daca nu te baga in seama saluta-l tu;

| andreea_6675 a răspuns:

Am citit eu multe p'aici, dar intrebare mai stupida ca asta...