| Rianana a întrebat:

Hey! Buna tuturor! Deci...la un baiat i-a placut de mine si am tot vorbit si a incept si mie sa imi placa de el si apoi am fost impreuna pana ieri ieri ne-am despartzit adica eu i-am dat papuci straight face pentru ca imi place de atcnv si am zis sa ramanem amici azi am descoperit ca baitul ala ma place si el asa ca mam combinat cu el dar fostul prieten e suparat eu ma`m combinat chiar cu cel mai bun prieten al lui dar in fine nu asta conteaza :-J si m`am certat cu fostul pr si o zis ca l`am mintit si chesti de genul asta dar eu nu l`am mintit cu nimic raised eyebrowsadica i-am dat papuci si gata.fiecare isi vede de drumul sau dar eu nu vroiam sa iasa asa. vroiam sa fim amici si atat tot dar sadoh go on ce ma sfatuitzi sa fac puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| Anneww a răspuns:

Mda. se mai intampla.Pai asta e i-ai dat papucii si gata. Toate au un sfarsit nu ai ce sa-i faci.Ar trebui sa-i spui si lui astabatting eyelashes

1 răspuns:
| DarQueen a răspuns:

Pentru început, schimbă-ți avatarul.
Apoi, învață să scrii.
Într-un final, îți zic eu ce e cu „combinațiile" astea de adolescenți în călduri: mereu o să fie altu și apropo, după ce te desparți de un tip, nu îi poți cere să fiți în continuare prieteni.