| jonnnyyy a întrebat:

Hey... buna tuturor. Vreau sa stiu si eu cum este prima relatie sexuala pentru baiat si pentru fata.sau sa povestiti viata sexuala despre voi...Fiecare este curios si vrea sa stie pe viitor.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Pe cele mai multe dintre fete le doare foarte tare cand se rupe himenul,iar la baieti, cand se rupe apa, curge mult sange.Important e sa o faci cu persoana potrivita, emotia aia se simte doar o data in viata.Macar sa fie cu cineva care te iubeste.

2 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Ca sa fie frumos, trebuie sa vreti amandoi, sa fi-ti sigur de asta sh sa va protejati.aaa sh mai trebuie ca locul in care sa o faceti sa fie unul adecvat.nu incercati prin parcuri sau alte zone din astea ferite de lume. faceti tot posibilu sa gasiti o camera cu un pathee hee
asa ca sper ca la toata lumea prima relatie sexuala sa fie minunata.un vot plz

| lalala_6426 a răspuns:

Hei, nu iti raspund la intrebare ci la mesaj, nu pot sa trimit mesaje, habar n-am de ce, Tm, dar suntem mai multi care folosim contul