| Stooorm a întrebat:

Hey! care au fost locurile (publice sau nu) unde ati facut sex? si unde credeti ca a fost cel mai aventuros?

Răspuns Câştigător
| Aham a răspuns:

Am facut sex cu prietena jos pe podea, in timp ce colegul de camera dormea.laughing am facut sex si in masina, in baie, in bucatarie, dar cel mai frumos a fost pe podealaughing

8 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

In parc intr-un pom...Acolo da aventura.Mda.sa terminat urat...am cazut jos din pom si ea a cazut peste mine drept in el.sad

| MissLaura a răspuns:

Nu am facut pana acum dar nu mi-ar place sa o fac intr-o toaleta sau ceva...e scarbos.pentru ce s-a inventat patul?

| ynnaynna61 a răspuns:

Pai eu zic o data in piscina la strand. in masina.la o baie publica.(ma rog at i s-a sculat).la el acasa la mine acasa.pe camp, la munte.si cam atat dar sa iti zic sincer la el a fost cel mai fain doar noi doi singuri ma aruncat pe jos si mia rupt lenjeria imtima.si am inceput te avertizez pe covor ii cel ma sexy

| ZeWsSs a răspuns:

Am facut sex in baia unei discoteci cu o tipa cu care dansasem 10 min:X asta da aventura

| VacutzaRoscata a răspuns:

In baia de la scoala,in masina,la strand,in mare,in dormitor,pe masa,pe covor,pe canapea,in parc,in zapada,in club, in scara, dar ce mai tare a fost pe bloc love struck love struck

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pe lună. Este cel mai fascinant loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In subteran, in apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Hogwarts love struck mi-ar placea s-o fac.