| ingrid112 a întrebat:

Hey. Ce credeti? Rezista o relatie proaspat intrebuintata la distanta? X e plecat din tara timp de cateva luni si nu stiu de ce am o sensatie de frica in mine! si X de asemenea. Nu stiu ce sa gandesc.Si mi-e frica sa nu ne indepartam! Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| BlackHorse a răspuns:

Si eu am inceput recent o relatie la distanta, dar la mine e faza ca suntem din orase diferite... la mine tot timpul e la distanta, la tine ar fi doar cateva luni. Daca iubirea dintre voi e puternica v-a rezizta stai linistita. Si eu sunt pesimist, dar cu timpul iti v-a disparea dupa ce vezi ca totul a ramas ok intre voi happy. Tine legatura cu el si totul va fi ok happy. Bafta si daca mai e ceva revin-o.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nicio relatie nu se mai tine asa de bine cu cat timpul trece mai mult asa si relatia devine plictisitoare si se ajunge la despartire