| anOnim_2726 a întrebat:

Hey:*. ce parere aveti despre sexul oral?big grin adica. daca faci asa ceva. lumea te considera curva? in cazul in care a aflat?straight face ce pot face pentru a nu mai avea lumea parere urata despre minecrying. am gresit si eu.sadva rog sa ma ajutati pls!:* >big grin

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Mi-e sex-ul oral mi se pare ok! Daca tie iti place sa il practici, ce iti pasa de alti.Tu crezi ca alti nu il practica, poate chiar si cei care rad de tine! Dar la ce vrei sa te astepti de la tara asta de "rahat" n-ai la ce, stiu doar sa critice si asa mai departe! Dar nu prea inteleg de unde stie alti ca tu ce faci?! S-au l-a scapat gura pe cel cu care ai fost. Daca e asa inseamna ca acel tip nu te-a iubit si si-a batut joc de tine, spundu-le la toti "fraierii" ce ai facut cu el! Nu uita multi il practica asa ca nu mai pune la suflet tot ce spun toti fraieriiwinking. BaftA!

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca n-ai avut inteligenta sa nu fii prinsa, macar sa ai curajul sa faci fata la gura lumii.

| foxi a răspuns:

Da! Asuma-ti faptele!

| andreeutzaa a răspuns:

Sexul oral nu este scarbos! si nu este de curve! Fiecare cu parerile lui dar mi se pare exagerat sa criticam o persoana pentru ce face in privat! Tu nu ai gresit cu absolut nimic, greseste lumea ca e inchisa mintal.Totusi nu stiu cum a reusit sa afle lumea ca ai facut asta. Sper sa nu ai un prieten care se lauda cu asa ceva, pentru ca in acest caz nu ai gresit prin ce ai facut dar ai gresit persoana.Sexul oral este un bun preludiu si pentru el si pentru ea, si nu vad motivul pentru care nu ar trebui sa se practice.Vad ca inca mai sunt persoane care cand vorbesc despre sex oral, se refera la pacat! Sa fim seriosi, avem o viata si voi nu faceti ce va face placere pentru ca credeti in ceva ce nici macar nu ati vazut.Sunteti niste ipocriti cei care sunteti contra pentru ca va pasa mai mult de ceea ce zice lumea decat de voi, de dorintele voastre.Eu nu mi-am inceput viata sexuala dar sunt de acord cu orice forma a sexului pentru ca suntem intr-o tara democratica, fiecare are dreptul sa faca ce vrea in viata lui privata.

| andreeutzaa a răspuns:

In cazul asta dobitocul e el, nu tu.Ce se intampla in relatiile private trebuie sa ramana intim.Nu iti lua o vina pe care nu o ai.Cum am spus si in raspunsul precendent: e gresita persoana nu actul in sine

| Zady a răspuns:

Vezi tu, daca lumea a aflat inseamna ca nu ai ales baiatul potrivit pentru a face astaeu nu consider asa ceva un lucru uratadica sunt sigur ca si el ti-a fact sex oral daca tu i-ai facut lui, iar termenul pe care l-ai ales tu"curva" nu te poti numi decat daca faci asta absolut cu fiecare prieten care ti-l faci fara sa te intereseze de ce persoana e si alte aspecte foarte importante

| Narcis2007 a răspuns:

Eu as fi mai tentat sa dau decat sa primesc...

Răspuns utilizator avertizat
| porto89 a răspuns:

Hahahaaa ce v-a dat-o chioru la temelie asa pe final bravoo de 1000 ori bravoo laughing

| johnyboy a răspuns:

Nu ai gresit tu...ala caruia i-ai facut s-a spart la amicii lui.
esti fraiera daca il mai bagi in seama, ca prin asta ti-a demonstrat ca n-are nimic pentru tine...pentru ca ceea ce faci in pat cu partenerul, acolo trebuie sa ramana.
si renumele asta e cam greu sa ti-l stergi, ca in scurt timp se va mai combina altul cu tine doar ca a auzit ca-ti place s-o s.gi...si nu pentru ca tine la tine sau te iubeste.
concluzie: cand mai vrei sa faci asa ceva(care e f normal ), asteapta sa-ti demonstreze ca e innebunit dupa tine, ca te respecta si te iubeste cu adevarat...

| Dianaa94 a răspuns:

E scarboswinkingsi ...eu nu inteleg dc ai facut-o.Din moment ce Dumnezeu a dat intr-un fel stai acolo asa laughing nu te apuca sa ...acum.depinde poate iti placewinking

| Mada_7170 a răspuns:

Nu imi place. Nu am facut niciodata, mi se pare scarbos. Nu mi se pare o curva aacea persoana. Ca sa arati ca nu esti o curva incearca sa nu mai ai relatii o peroiada.

| caius a răspuns:

Cei care te considera curva sunt niste cretini, prosti, idioti, cum vrei sa le zici; nu pune pe suflet tot ce zic ratatii astia; ceea ce ai facut e ceva normal si placut pentru ambele persoane; celui care i-ai facut ar trebui sa fie recunoscator, daca are un pic de creier.; daca nu asta e gaseste-ti pe altul care stie sa aprecieze.

| bertyyo a răspuns:

Nu stiu dar nu e adevarat ai gresit si gata ce dracu tarfe sa se duca la mamele lor si sa zica mama ai facut sex oral atunci ce mai zic ca mamele lor sunt curve

| Ankutza_7491 a răspuns:

Depinde doar de tine daca vrei sa faci acest lucru! insa parerea mea este ca in cazul in care o faci ai f mare grija CU CINE O FACI.Pentru ca baietii sunt asa cum sunt si dupa sa nu cumva sa iese vb despre tine ca atunci chiar e foarte rau!

| cristi1234_8263 a răspuns:

Sunt de acord cu Delaaa, dar mai incearcal vezi daca e gura sparta sau nu, daca e, eu te sfatuiesc sa nu faci pentru ca acel baiat nu merita, dar daca stie sa isi tina ciocul pe anumite subiecte eu zic ca se merita si daca il iubesti, din punctul meu de veredere mie mi se pare ceva normal intr-o relatie atat timp cat va iubiti, si pe mine mai mult m-ar tenta sa fac decat sa-mi faca...

| anOnim_2726 explică:

Paii faza e ca el a spuus la totii angry cand ne-am certatstraight face. abia dp un an s-a aflatsad.si na.o sng data s-a intamplatsad si acum nu mai suport sa-mi zica toti faza astacrying( ce sa faaaaac?

| mironiahim a răspuns:

Dupa aceasta n-o sa mai ai curaj sa saruti vreo icoana