| Adryanna_1259 a întrebat:

Hey... Ce parte a corpului va place cel mai mult la prietenul/prietena vostru/voastra >:? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

La prietenul meu adoooooorrr =p~.
Pectoralii love struck Patratzelele blushing Gura big grin [ include si limba laughing ] si sa nu uitambatting eyelashes... chestia luunga laughingbig grin

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un 10 pentru comentariul lui @LuciEchi

| forever4you a răspuns:

Inimalove struck love struck love struck Il iubesc si imi vine sa tip in gura mareeeee!

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Bine zis Andrei big grin

| curiozitatea a răspuns:

Fundul si fata :X si abdomenul:X
[e baiat]
funda?

| IxυυLєţ a răspuns:

Ochii love struck, si fundu whistling laughing. De fapt cam tot imi place la el big grin.

| andrey910 a răspuns:

@LuciEchi si Rares13Funde
Asa cum baietilor le plac fetele cu forme (fund bombat, sani mari)...si fetelor le plac baietii cu pectorali si patratele. Voua v-ar place o fata obeza cu burta si fundul cat casa? Daca vreti sa va placa fetele duceti-va la sala... fetelor nu le plac deloc baietii obezi.

| Rares20funde a răspuns:

Ii dau dreptate lui LuciEchi

| Rares20funde a răspuns:

Eu nu zic ca mi-ar placea fetele obeze ca nici eu nu is obez. Dar mie imi convine o fata normalabig grin

| Tedoraaa a răspuns:

Ochii, gura, parul si mainilehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii, gura, parul si mainile :d

| Antaury97 a răspuns:

Tt

| Antaury97 a răspuns:

Tot

| LuciEchi a răspuns:

Fetelor.Nu inteleg.De ce va plac asa de mult pectoralii/patratelele?
Cand o sa faceti sex oral, o sa va spargeti capul in patratele.
Si cand stati cu capul pe burta/pieptul baiatului.Mai bine moale.Decat piatra.