| katy001_2743 a întrebat:

Hey...
Ce pot sa-i cumpar prietenului meu de Valentine's day...[fundita.]

4 răspunsuri:
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Mai nou se poarta perinutele inimioara si la mijloc o poza cu voi 2.Este cel mai frumos cadou.Bafta

| tatiana4all a răspuns:

Mie una imi plac lucrurile personalizare... ceva original, poate un calendar cu pozele voastre sau un mouse pad... tu decizi, depinde si d firea lui! bafta! sunt sigura ca orice ar fi va aprecia caci este de la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei place

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ursulet de plus... dar tu vrei sa fii originala.Nu-i asa? Asa ca poti sa ii cumperi:
-o bluza draguta
-poti sa ii daruiesti o intalnire cu tine
-o poza cu voi doi
-sau il poti intreba pur si simplu ce-si doreste... dar mai discret daca ma intelegi(adica nu-i spui in fata:"Ba, ce-ti doresti de ziua indragostitilor?"
Funda?(a, da! Si, fii originala)