| Jojo_2758 a întrebat:

Hey! Ce pot striga la un meci de handbal ca sa fac galerie? Vreau sa zic ca meciul; se va tine intre Miron Costin numarul 11(la care vreau sa tin galerie) si scoala 9(nu stiu cum se cheama scoalabig grin)maine este meciul dau fundita!(Scz de categorie dar e urgent)

2 răspunsuri:
| sandy_1169 a răspuns:

Te invat eu din propria experienta...Du-te ia un carton mare...
Pune pe cineva sa iti scrie pe el cu culori sau scrii u ceva de genu..., Hai ********,, sau
2 Daca vr sa strigi striga asta...
a) Hai oltchim nu rata u esti favorita mea!
b) Din oceanul Pacific a iesit un peste mic si pe coade lui scria...va castiga.
c) ****** e echiba mica ea ia cupa so ridica.
Sper ca te-am ajutat si sper sa imi dai fundita. Pa pa

| EuSuntEu_8534 a răspuns:

Buna!
Am raspuns la niste intrebari ale unor oameni si dupa aceste raspunsuri mi s-a deschis o pagina cu intrebarile care nu si-au gasit raspunsul...
Fiind o persoana buna m-am gandit sa iti raspund eu.
Daca mergi la un meci de fotbal, handbal sau orice altceva si vrei sa faci galerie, eu iti pot spune doar ca ai putea sa scrii pe un poster numele celui pe care vrei sa il incurajezi sau echpa respectiva!
Cu drag, Anonimul.