| wannabeme a întrebat:

Hey,ce sa fac daca imi place de un baiat care e mai mare decat mine si site ca il plac, dar eu nu stiu daca ma place... Help please!

1 răspuns:
| dyabolic a răspuns:

Incearca sa stai mai des in preajma lui, fii prezenta in gasca lui daca poti, intra in vorba cu el, fii amuzanta si vezi reactia, daca iti zambeste daca persista si intretine conversatia sau daca se ofera sa te conduca acasa. Necesita timp, dar afli sigur! O alta solutie ar fi sa-i spui direct asta daca nu esti timida.