| andrutzic a întrebat:

Hey! Ce "teste " pot sa-i fac prietenului meu sa vad daca chiar tine la mine? Pt ca am putine indoiel in privinta iubirii lui pentru mine. Sau ce as putea face?
Mrs:*:X Funda +vot

Răspuns Câştigător
| euI a răspuns:

Lasa-l o zi sa te caute doar el nu ii raspundela telefon sau la orice semn din parte lui sa vezi daca se agita inseamne ca tine la tine daca nu imi pare rau pentru tine

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ellenna a răspuns:

Ai putea sa ai incredere in el, fara sa il testeziwinking

| Lavii_3618 a răspuns:

Fa un yd. pune la avatar o poza cu o fata frumoasa si buna.si intreaba-l anumite chestii.sa va intalniti, etc si vezi ce spune.

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Ai putea, ca in timp ce iesiti mai multi prieteni, sa flirtezi cu vreo unul; sa vezi daca e gelos;
Sau ai putea sa il intrebi daca te place...si sa il ti de mana...sa vezi daca pulsul bate mai repede sau tot asa; daca bata mai tare, inseamna ca te place cu adevarat; dar daca nu, inseamna ca e indiferent!

| SociallyDepressed a răspuns:

Lasa copilariile! Tie ti-ar placea ca prietenul tau sa te tot testeze?

| XK a răspuns:

Tu mai mult de 13ani nu ai, si nici astea care ti-au dat idei, cum dracu sa flirteze cu altul si gagicas`o sa fie langa? O-sa vina peste cateva zile "hey, mi-a umflat iubi ochii si m`a spart la pasarica ca m-am dat la unul, ce trebuie sa fac?"
Daca il iubesti ai incredere-n el, nu faci asawinking