| madalina_4528 a întrebat:

Heysad cred ca m-am indragostit si eu la fel ca prietena measad, de un barbat care lucreaza si el intr'un magazin(alimentar) cum ia's putea arata ca il plac? dar nu chestii de genul asta ca:uita'te in ochii lui sau spune'i ca il placi ptk el nu e roman (e sirian) iar eu dalaughing si pe urma crede ca sunt curva mai alesssss ca sunt din Romaniahappysad ceva mai frumos :X la care sa nu interpreteze gresitlaughing va rog helpsad aaasad este mai greu cu lb eu numai pe araba il aud vb, si sunt si timida

5 răspunsuri:
| BubblesBlossom a răspuns:

Pai du-te la el si prefate ca iti cade ceva, dar asigura-te ca vede ...sunt sigura ca este daca este un gentelman se va apleca sa ia ce ti-a cazut,, din greseala". Asa cand el ti-o da tu ii zici :,, a multumesc mult.Eu sunt(numele tau)si asa va veti prezenta, iar a doua zi mergi din nou si intreaba-l daca ar vrea sa se plimbe prin parc(insa sa nu pari insistena si stai calm).

| Serafir a răspuns:

Planificai un accident si dupa ce l-ai pus in aplicare tu-l salvezi si ii faci bot la bot

Răspuns utilizator avertizat
| madalina_4528 explică:

Ce fel de accident big grin? spune-mi daca stii pls sad

| NattaStar a răspuns:

Invita-l sa mergeti la o plimbare in oras si incearca sa ii arati cum esti tu.Sunt sigura ca ii va placea.