| madalina_4528 a întrebat:

Hey cred ca m-am indragostit si eu la fel ca prietena mea, de un barbat care lucreaza si el intr'un magazin(alimentar) cum ia's putea arata ca il plac? dar nu chestii de genul asta ca:uita'te in ochii lui sau spune'i ca il placi ptk el nu e roman (e sirian) iar eu da si pe urma crede ca sunt curva mai alesssss ca sunt din Romania ceva mai frumos :X la care sa nu interpreteze gresit va rog help aaa este mai greu cu lb eu numai pe araba il aud vb, si sunt si timida

4 răspunsuri:
| righthere a răspuns:

Pai banuiesc ca stie sa vorbeasca si in romana daca lucreaza intr-un mag.alimentar. du-te fa cumparaturi mai des, ii dai niste priviri mai dulci, zambesti frumos dupa ce ai luat ce ai nevoie si tot asa. la un moment dat nu cred ca nu o sa te abordeze, daca te place. sau poti cumpara ceva si sa ramai datoare cu maruntis si ii spui frumos raman datoaresmug. nu ai nimic de pierdut. succes :*

| noktambul a răspuns:

Cumpara parizer de un milion de lei. Vei creste in ochii lui de sirian laughing Dar ai de grija ca prietena ta sa nu iti fure ideea, ca poate va parea ea curva care mananca parizer engros laughing

| maradi3 a răspuns:

Daca are feliator,mergi la fiecare jumatate de ora si-i ceri o felie de salam, atat! Cu siguranta te va crede tampita, dar niciodata curva!laughing))))))))

| Hatice97 a răspuns:

Madalina daca inca te pot ajuta in aceasta problema eu sunt turcoaica de la granita cu syria...