| Anonymus123 a întrebat:

Hey. Cum sa am incredere in mine? Cand vorbesc oamenii si cu fetele si baietii am "emotii". HELP ME! Funda...

2 răspunsuri:
| Saammyyy a răspuns:

Pai,cred ca ar terbi mai intii cu cercul tau de prieteni sa te deschizi mai mult..pe net incearca sa mai vorbesti cu lumea..si deja in fata iti va fi mai usorr..insa de fiecare data trebuie sa fii tu insuti si sa nu-ti fie frica de ceea ce vorbesti

| neutrino a răspuns:

Tu te cunosti cel mai bine si tu trebuie sa stii daca poti avea incredere in tine sau nu.