| Andra26 a întrebat:

Hey! Cunosc un baiat de vreo 5 ani si imi place de el si stiu ca lui de asemenea, dar nu avem niciunul curajul sa ne spunem...Eu ii dau de inteles, dar nu prea are niciun efect, desi stiu sigur ca intelege si simte acelasi lucri.Stiu ca ma suna cu numar ascuns si nu spune nimic, doar pune muzicatongue. Aveti ceva idee prin care sa-i spun ca il iubesc si sa fac ceva sa vorbim mai mult, pentru ca vb destul de rar, ne vedem mai mult de la distanta.ne salutam si cam atat de cele mai multe ori.

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Daca esti asa de sigura mergi direct la el si saruta-l sigur va intelege desi faza cu numarul ascuns mi se pare putin puerila...

| kamykaze88 a răspuns:

Faza cu pusu muzicii e cea mai tare chestie... eu o faceam cand vroiam sa injur pe cineva. Dca nu are curaj fa-ti tu curaj...5 ani de zile si nu a avut curaj?
mi-e mila de el

| andreeaandreea123 a răspuns:

Daca esti sigura, ca el simte la fel ca tine. Atunci gandeste-te, sa faci ceva pentru a fi mai mult timp alaturi de el. Sau de exemplu cerei ajutor, la o problema pe care o vei inventa. Asigural ca doar el te poate ajuta. Si poate va fi un pas spre a va cunoaste mai bine si pentru a incepe sa petreceti mai mult timp impreuna.

| VasileGigica a răspuns:

Cauta-ti un Baiat. Nu un Fatalau.