| đ a întrebat:

Hey big grin am trecut printr-un moment neplacut dpdv emotional aseara.

recent mi-am facut o noua prietena foarte buna in sensul ca pot vorbi orice cu ea, foarte de treaba si pot sa o numesc prietena buna cu toate ca nu ne stim de mult timp. vorbeam aseara despre baieti si aiurea mi-a spus ca ea si prietenul meu "flirteaza in secret", fara sa stie ca e prietenu meu si ca ii place de el. in general ne comportam ca niste prieteni buni in public probabil nu si-a dat seama nu stiu o.O

imediat s-a dat in spate dupa ce i-am spus, mi-a spus ca se sime prost, ca o sa inceteze si ca habar n-avea da acuma ma simt eu foarte aiurea stiind ca prietenu meu flirteaza cu alte fete pe la spatele meu :\. deja avem aproape 5 luni impreuna si m-a mai parasit odata in prima luna pentru o fata care in cele din urma si-a batut joc de el si s-a intors la mine. nu credeam ca o sa mai faca chestii de genu acuma ca ne-am apropiat foarte mult si credeam ca il cunosc. is asa de confuza n-am idee cum sa iau chestia asta

8 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Ar trebui sa iti cauti un prieten care sa te merite

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai cum sa faci, acu da se intampla si a doua sigur se va intampla si a treia oara; iti propun sa ai o discutie serioasa cu prietenul tau; sa vezi ce are de spus. si apoi sa iei decizia daca se mai merita sa continui cu dansul.

| Borderline a răspuns:

"m-a mai PARASIT odata in prima luna pentru o fata care in cele din urma si-a batut joc de el si s-a INTORS la mine."

De ce crezi ca sta cu tine?

| NoRegretsxx a răspuns:

Da..toti barbatii fac asta. Sa nu te mire.
Ori il ierti si treci peste ori te desparti de el si gata. happy

| sirD a răspuns:

Il ataci, acuzi si daca ezita are constiinta patata si tu ii dai papucii
Funda?

| alexandrafocus a răspuns:

Pai nu cred ca mai are rost relatia asta, parerea mea e ca trebuie sa pui punct, iar prietena ta nu cred ca are vreo vina!

| magners a răspuns:

Trimite-l la plimbare

| lola555 a răspuns:

Totii baietii fac asta dar daca te iubeste cu adevarat ramane doar o gluma le net nu ai de ce sa te simti prost vizavi de pr ta funa?