| Painkeeper a întrebat:

Hey! big grin Daca un baiat e mai mare ca mine, dar un coleg de-al lui mi-a spus ca ma place, iar baiatul a vrut sa faca un gest frumos fata de mine, inseamna ca baiatul chiar ma place sau colegul sau ma place si vrea sa ascunda asta sub numele altcuiva? Dau funda!

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pfuai..asa ai scris cum ai si nick-ul, colorat.

| Painkeeper explică:

Intreb daca ala care e mai mare ca mine se uita intr-una la mine si un coleg de-al lui a spus ca ma place, inseamna ca ma place sau nu?