| Alexandra_8691 a întrebat:

Hey:d
Deci cum va'm mai spus dupa ce in public ma saruta si alea alea si cand eram numai noi2 era timid, i-am spus ca vreau sa ne desp, dar parca nu vroiam. El s-a suparat si nici nu mai vorbeste cu mine, iar astazi m-am dus pana la o verisoara de'a lui si a venit si el, cand la'm vazut ca intra in camera verisoarei lui m-am simtit ciudat, adica ciudat... mi-a venit sa ma duc la el, sa'l strang in brate ca inainte. Da el a fost recE, abia ma salutat, dar am vazut ca se tot uita la mine, iar varas'a tot ii zicea no vezi prostule te'ai desp de ea, asa penibil m-am simtit, si am vazut ca si el.
Dar cand trebuia sa merg acasa a venit si ma condus si la sfarsit ma strans in brate dar eu as fi vrut sa il si sarut dar... Oare incepe sa'mi placa cu adevarat de >el:-o:-o?
Inainte eram doar atrasa fizic de el dar acum parca e ceva mai multlove struck
Help!
FUNDA+VOTbig grin

6 răspunsuri:
| lila_1550 a răspuns:

Odata ce suferi cand te-ai despartit de el inseamna ca ai si sentimente pentru acea persoana. daca era numai atractia fizica prea putin te interesa, tratai situatia cu indiferenta.stii vb aceea numai atunci cand pierdem ceva stim sa valoram cu adevarat.succes

Răspuns utilizator avertizat
| CяysƧ a răspuns:

happy Ce frumos e cand se intampla asa dap e posibil sa incepi sa te indragostesti din cauza ca ai stat despartita de el.Sti vb aia pana nu pierzi nu sti ce ai avutwinking. Vorbeste despre ce simti fi sincera prindel singur si vb ca elwinking.

| andra_3498 a răspuns:

Doar cand pierzi iti dai seama ce ai avut lanaga tine:*

| katrin7727 a răspuns:

Sti proverbul ala nu-ti dai seama c ai pana nu pierzi si sa nu cumva sa te duci la el sa-i spui ca glumeai pentru ca va zic ca esti ne hotarata daca vrei sa te impaci cu iel cerei scuze

| ana2002 a răspuns:

Eu sunt de partea ta si lasa-l o sa te sune sau o sa vina la tine si o sasi ceara scuze iti zic eu si mie mi s-a intamplat si pana la urma el a venit la mine asca nu fi trista bine?