| sexymamy a întrebat:

Hey! big grin
luna trecuta m-am despartit de prietenul meu. dar dintr-o prostie. Pe urma a aflat ca l-am inselat.
Mi-a zis ca nici nu vrea sa ma mai vada! sad, si problema e ca... eu cred ca il iubesc, de luna trecuta in fiecare zi ma gandesc la el. Mereu. M-a blocat pe facebook si mi-a dat si ignore
Practic nu mai pot sa dau de el.
As vrea sa ma impac cu el, cum sa fac?!
Stiu ca l-am inselat. dar l-am facut pentru ca "prietenele" mele mi-au bagat mii de prostii in cap despre el... [el este la distanta]
Dar el nu stie asta, ar trebui sa-i spun?
Mi-e frica sa vorbesc cu el...
Va rog, ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Data viitoare să te iei tot după prietenele tale nu după ceea ce simți tu, că prietenele tale stă cu el nu tu...
Să-ți fie învâțare de minte mai ales că abia te-ai despărțit și l-ai și înșelat. Rușine.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Pai acum sufera da-te dracu de bagaboanta laughing
cand il inselai nu te-ai gandit ca il iubesti? iti placea nebuno
sa stii ca baietilor poti sa le faci orice, dar daca i-ai inselat ai belit-o pe coana pl, asa taci in inghite laughing

| catosp a răspuns:

Nici eu nu te-as ierta...CLAR!

| hellaw a răspuns:

Auzi. nu esti singurawinking luna trecuta eram cu unu. si el era la distanta. si eu l-am inselat.si prietenele mele miau bagat in cap prostii despre el. si eu il iubeamoh go on daaarr...nu mo iertatbatting eyelashessi pana la urma l-am uitat cat de cat. foarte greu. mi-a lipsit mult de totstraight faceoh go on

| secretword a răspuns:

In primul rand incearca sa-i explici cum s-a intamplat. Dar si tu trebuie sa-ti asumi greseala, nu trebuia sa ai incredere in prietenele tale ca sti cum e in ziua de azi. Daca nu poti da de el, scrie-i o scrioase tongue sau daca aveti un prieten comnun sa faca cumva sa va intalniti fara sa stie el ca si tu vei fii acolo nu stiu. fac ceva daca chiar ti la el, nu lasa sa treaca asa ca iti va parea rau.Bafta!

| sNNN1keRs a răspuns:

Eu zic sa gasesti alt prieten/iubit. pentru ca ce ai facut doar daca te.a iubit enormmmmmm te poate iertawinking

| Azµre a răspuns (pentru sNNN1keRs):

Cum să ierți o ușuratică? nu prea cred...